Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Infolinia 801 00 300 / 71 795 73 750

Newsletter

Formularz kontaktowy

O nas

Biuro rachunkowe Rachmistrz istnieje od 1999 r. Posiadamy wszelkie uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Prowadzimy księgowość zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową i kadrową firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam obsługiwać firmy z różnych branż i o różnym statusie prawnym. Zapewniamy również doradztwo w zakresie podatków i prawa gospodarczego oraz pomoc w pisaniu wniosków.

Pracownicy naszego biura to osoby wykwalifikowane, doświadczone i odpowiedzialne. Powierzając nam obsługę swojej firmy, mogą Państwo być pewni, że wszystkie usługi będą wykonane rzetelnie i terminowo.

Obecnie obsługujemy ponad 100 firm. Są wśród nich m.in. spółki akcyjne, jawne, cywilne, fundacje, spółki z kapitałem zagranicznym, a także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Referencje Klientów są dostępne w naszym biurze.

Witryna stworzona na platformie